******çü Düşünce Topluluğu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

----KARIŞIK RESİMLER----

----KARIŞIK RESİMLER---- Empty ----KARIŞIK RESİMLER----

Mesaj  Erdinç YAKASIZ Ptsi Şub. 04 2008, 04:38

----KARIŞIK RESİMLER---- Cumhuriyet24ocak2003sy8.th----KARIŞIK RESİMLER---- Ugurmumcuqa6.th----KARIŞIK RESİMLER---- Hablemitoglu2nf9.th----KARIŞIK RESİMLER---- ******un2.th----KARIŞIK RESİMLER---- Bahriyeucokmt3.th----KARIŞIK RESİMLER---- C010400td7.th----KARIŞIK RESİMLER---- Muammeraksoyxs6.th----KARIŞIK RESİMLER---- Img008******00010009fj8.th----KARIŞIK RESİMLER---- Merrhaba14fp7.th----KARIŞIK RESİMLER---- Mumcuturkiyedenyanaydi1ec9.th----KARIŞIK RESİMLER---- Cetinemecyh9.th----KARIŞIK RESİMLER---- Osmanmetinozturk2007akatn5.th
Erdinç YAKASIZ
Erdinç YAKASIZ
ADT Yönetim Kurulu
ADT Yönetim Kurulu

----KARIŞIK RESİMLER---- Empty Geri: ----KARIŞIK RESİMLER----

Mesaj  Erdinç YAKASIZ Ptsi Şub. 04 2008, 17:16

arkadaşlar resimleri atarken www.imageshack.com adlı sıteye gırerek oradan gözat bölümüne tıklıyorsunuz alttaki Host it tusuna tıkladıktan sora sayfanın acılmasını beklıyorsunuz acılan sayfadan Thumbnail for forums (1) yazan yazının solunda uzun bir yazı olacaktır orayı komple kopyalayıp buradaki mesaj bolumne yapıştırıyorsunuz bole yaparsak forumun gorunumude aynı zamanda bozulmamıs olur Şimdiden Teşekkür ederim
Erdinç YAKASIZ
Erdinç YAKASIZ
ADT Yönetim Kurulu
ADT Yönetim Kurulu